Kalendarz wydarzeń

Chcesz dodać swoje wydarzenia do naszego kalendarza? Prosimy o kontakt: [email protected]

Mar
7
śr
Zapisy na VIII Szamotuły Samsung Półmaraton @ Centrum Sportu
7 marca ruszyły zapisy na VIII Szamotuły Samsung Półmaraton. Na VIII Szamotuły Samsung Półmaraton, VIII Samsung Bieg Rodzinny i VIII Samsung Marsz Nordic Walking zapisać można się na stronie: https://zapisy.sts-timing.pl/294/

 

Lip
29
nie
KONCERTOWE LATO 2018: Barrio Loco @ Gościniec Sanguszko
Lip [email protected]:00 – 20:30
Barrio Loco wykonuje w mistrzowski sposób argentyńskie tanga. W ich repertuarze są także przedwojenne utwory legendarnych polskich artystów – Hanki Ordonówny, Adama Astona, Alberta Harrisa czy Mieczysława Fogga.

Miejsce: przy gościńcu „Sanguszko” w Szamotułach (zamek Górków).

Sie
10
pt
Dni Wronek 2018 @ Olszynki
Wroniecki Ośrodek Kultury opublikował dziś program tegorocznych Dni Wronek. Święto miasta potrwa aż 6 dni. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Piknik rodzinny na plaży w Pamiątkowie @ Plaża Pamiątkowo
W dniach 10-12 sierpnia 2018 roku na Plaży w Pamiątkowie odbędzie się I Rodzinny Piknik Motocyklowy. Program imprezy na poniższym plakacie.

Sie
26
nie
III Jarmark Szamotulski @ Park Zamkowy
Sie [email protected]:00 – 18:00
Już 26 sierpnia odbędzie się III Jarmark Szamotulski. 

W tym roku mamy kilka ciekawych nowości w programie m.in. w postać pucybuta wcieli się znany w Szamotułach z festiwalu UFO Rafał Śpiewak. Będzie też żywa rzeźba (duet artystów z Ukrainy) przedstawiająca dawnego fotografa z mimem. Ten fotograf będzie wykonywał publiczności prawdziwe zdjęcia, które wręczy im natychmiast wydrukowane…na tytułowej stronie gazetki wydanej na jarmark. – przekazał Piotr Michalak dyrektor SzOK