Śmiertelny wypadek w Piotrowie

Śmiertelny wypadek w Piotrowie

Dzisiaj w godzinach porannych doszło do tragicznego wypadku na drodze wojewódzkiej nr 182.

Przed godziną 7 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym dwóch samochodów osobowych na drodze wojewódzkiej nr 182 Piotrowo – Klempicz.

Na miejscu zdarzenia ratownicy zastali dwa samochody osobowe marki BMW oraz Opel. Kierowca BMW opuścił pojazd samodzielnie i znajdował się w pobliżu, w oplu znajdowały się 4 osoby bez funkcji życiowych. Siła uderzenia była tak duża, że pojazdy znajdowały się w odległości około 200 metrów od siebie, a części były porozrzucane po całej drodze. Niestety przybyły na miejsce lekarz, stwierdził zgon kierowcy oraz trzech pasażerów Opla. Były to osoby dorosłe, dwie kobiety i dwóch mężczyzn w wieku 50-75 lat, mieszkańcy gminy Wronki, prawdopodobnie jechali nad morze, wszyscy byli członkami jednej rodziny. Poszkodowany z BMW w ciężkim stanie trafił do szpitala.

W czasie trwającej ponad 6 godzin akcji ratunkowej, droga wojewódzka nr 182 była całkowicie zablokowana, policja wyznaczyła objazdy.

Przyczyny wypadku ustala policja pod nadzorem prokuratora.

fot. OSP Lubasz

 

fot. gl. KWP

Podobne artykuły

Nowe serce szpitala

Nowe serce szpitala

Dział Centralnej Sterylizacji (DCS) jest sercem szamotulskiego szpitala. Jeśli praca tam ustanie, staną wszystkie szpitalne…

Komentarze zablokowane