Pościg za kierowcą BMW

Pościg za kierowcą BMW

Policjanci z szamotulskiej „patrolówki” zatrzymali 18-letniego kierowcę bmw, który stwarzając zagrożenie na drodze – usiłował uniknąć policyjnej kontroli. Jak się okazało, kierujący bmw nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

24 września br. szamotulscy policjanci patrolowali teren parkingu przy jednym z marketów na terenie Szamotuł. Podczas patrolu około godziny 20:40 zauważyli zaparkowany samochód marki BMW, w którym tablice rejestracyjne od pojazdu znajdowały się na podszybiu. W trakcie kiedy kierujący bmw spostrzegł zbliżający się radiowóz, ruszył z piskiem opon. Pomimo wydanego przez funkcjonariuszy wyraźnego sygnału do zatrzymania, kierujący pojazdem zignorował go i rozpoczął ucieczkę. Policjanci natychmiast ruszyli w pościg za pojazdem ulicami miasta. Uciekający kierowca niebezpiecznymi manewrami wielokrotnie łamał przepisy ruchu drogowego. Jechał bardzo agresywnie i brawurowo, wyprzedzał sznur pojazdów na czerwonym świetle. Swoim zachowaniem stwarzał realne zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. W pewnym momencie policyjny radiowóz wyprzedził z lewej strony ścigany samochód. Kierowca bmw uderzył w wyprzedzający go radiowóz, a następnie został zmuszony do zatrzymania się.

Samochodem poruszał się 18-letni kierowca, mieszkaniec gminy Obrzycko oraz 16-letnia pasażerka, mieszkanka Szamotuł. Okazało się, że kierujący bmw nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie wykonywanych czynności 18-latek znieważył funkcjonariuszy używając wobec nich słów wulgarnych i obelżywych. Kierowca bmw usłyszał zarzut znieważenia funkcjonariuszy Policji. Odpowie także za niezatrzymanie się do kontroli i łamanie szeregu przepisów ruchu drogowego. Sprawa swój finał będzie miała w sądzie.

 Źródło: www.szamotuly.policja.gov.pl

Podobne artykuły

  • Mistrz kierownicy ucieka, jednak w tym przypadku IDIOTA i totalny DEBIL. Rodzicom pogratulować tylko intelektu i błyskotliwości dziecka. Oby płacił Swoje grzywnę jak najdłużej !!!

  • Dlatego ze to cala prawda. Nikt sobie nie wymysla jakichs farmazonow. A debil bez prawka i z jakas nieletnia to naprawde nie odpowiedzialnosc. Gdzie jego matka? Ojciec? Wszywcy mowia nie prawde a Pan idealny nie winny naprawdę dziwbe rzwczy. Doigral sie !!! A rodzice powinni poniesc konsekwencje za to ze na wszystko mial pozwalane i wychowali bydlaka

  • Zaraz się okaże, że biedaczek jechał najnowszym BMW z autopilotem. BMW zobaczywszy radiowóz zaczęło samo uciekać – jakiś błąd po stronie producenta, biedaczek nie mógł nic zrobić, a bydlaki go skuły i zamknęły…

  • Jeszcze tego brakowało, by banda Trooli idiotów równego pokroju z „Mistrzem Kierownicy” Go broniła. Grzywnę to za mało. Niech jebie prace społeczne. Nieodpowiedzialność wydawałaby się Wam chyba dopiero wtedy, kiedy przypadkowo przy pościgu wjechałby na chodnik, przy czym rozbijając się o Wasze Dziecko, Drogą Wam Połówkę, czy Was Samych.

    Brońcie idiotów ! Bądźcie idiotami !

  • Tak to jest wychowanie wychodzi patusy… , rodzice i dziadki też powinni odpowiadać bo tam ogolnie to cała rodzina patoli jak jasny …!

    • patole to ty masz albo nie wiesz co to oznacza 😉 zazdro w dupe kuje Lamusie ^^ pocałuj mnie w rączke piszcie co chcecie wasze zdanie mnie nie tyka 😀 😀 😀 😀 ^^ POZDRO 600

  • Tak to jest wreszcie ktos zrobil porzadek ujezdzał bez uprawnien motocyklem ,robil przypal wariowal jak taki typowy idiota! Udalo mu sie wiele razy uciec przed policja teraz co ? Chyba zabraklo mu doswiadczenia albo za malo ma mocy ,ale trzeba byc kompletnym idiota zeby jezdzic z tablica za szyba hahaha to juz jest mistrzostwo pozdrawiam Szymek serdecznie

Komentarze zablokowane