Włodzimierz Kaczmarek wygrał drugą turę

Włodzimierz Kaczmarek wygrał drugą turę

Włodzimierz Kaczmarek wygrał drugą turę wyborów samorządowych i przez następne 5 lat będzie pełnił funkcję burmistrza Szamotuł. Wyniki są jeszcze nieoficjalne.

O fotel burmistrza w drugiej turze, walczyli Katarzyna Białasik oraz Włodzimierz Kaczmarek, poniżej podajemy nieoficjalne wyniki:

  • Katarzyna Białasik: 4393 głosów (43,94%)
  • Włodzimierz Kaczmarek: 5605 (56,06%)

Podobne artykuły

16
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
LorentoNamorNamorLorentoRoman Recent comment authors

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

najnowszy najstarszy oceniany
Paweł
Gość
Paweł

Szamotuły uratowane

Drozdz
Gość
Drozdz

Szamotuły uratowane przed Lesicki i Słońcem. Ale trzeba jej przyznać, że nieźle się kamuflowała do samego końca.

Paweł
Gość
Paweł

Z całym szacunkiem dla pani Kasi kampanie miała dobrze przygotowaną ale debata ją pogrążyła w ogóle się nie przygotowała lub nie umiała się przygotować merytorycznie bardzo słabiutko jak na osobę po studiach prawniczych

Mean
Gość
Mean

Niech każdy przyszły kandydat zapamięta: z poparciem PIS i Lesickiego, nie da się wygrać w Szamotułach.

Mirka
Gość
Mirka

Normalność pozostanie w Szamotułach, brawo Kaczmarek, brawo Szamotulanie cwaniactwo, lenistwo(oprócz kampanii) brak pomysłu na Szamotuły zostały ukarane. Teraz z mamą możecie razem płakać, brawo Szamotuły

Gaius
Gość
Gaius

Czyli ludzie jednak nie są głupi!

Gaius
Gość
Gaius

A Lesicki miał być rzecznikiem prasowym urzędu miasta i cała energia w PiS….. du

Marta
Gość
Marta

To na prezydenta Arktyki gościa Krasickiego. Przeprowadzi reformę sniegu

Pogrążona w smutku.
Gość
Pogrążona w smutku.

Jacy Wy jesteście głupi. Popieracie cwaniactwo i olewactwo. Macie rację, że p. Kasia nie popisała się, ale Kaczmarek wypadł tak samo jak ona. Brak słów. Proponuję zaorać Szamotuły. Nic już z nich nie będzie.

wyborca
Gość
wyborca

Ciekawe jak to jest, wybory trwały do godz 21, do tego czasu urny zamknięte , a o 19.30 czyli półtora godziny przed zakończeniem głosowania, już przygotowywali w Rycerskiej świętowanie zwycięstwa Burmistrza Kaczmarka i wiedzieli że wygrał.

osoba nie z Szamotuł
Gość
osoba nie z Szamotuł

Nie wiedzieli, byli przygotowani albo na pożegnanie albo na świętowanie.

Roman
Gość
Roman

Pani K.Białasik musi dojść sama do tego,że jeśli będzie się otaczać takimi personami jak Pani RJ i ML to zawsze przegra wybory nawet jakby kontrkandydatem była mysz ze stodoły sołtysa.U mnie coś takiego zadziałało.Dałem głos WK z tych właśnie powodów

Namor
Gość
Namor

Pani Białasik już nic nie musi, w tej kadencji powstaną obwodnice, zniknie meblarnia, przebudują Chrobrego, odnowią targowisko. To była jej ostatnia szansa. Za 5 lat jedynym jej argumentem będzie jeziórko. No i miejmy jeszcze nadzieję, że Michalak wystartuje i wszystkich pozamiata.

Lorento
Gość
Lorento

Wybrać znowu tego nieudacznika i lenia ! Durnie … Zrobił z Szamotuł zadupie, wiochę z której można tylko wiać. Ani pracy, ani pozyskania inwestorów, ani obwodnicy, ani nawet internetu na światłowodzie, ani parkingów itp.

Namor
Gość
Namor

W Szamotułach po pierwsze nie ma pracowników, wiele tutejszych firm zmaga się z ich brakiem, więc co ci tu za firma powstanie? Po drugie nie ma obwodnicy, i to nie jest wina obecnego burmistrza, za którego widać, że coś sie zaczyna dziać w tym temacie. Po trzecie specjaliści i tak jadą do Poznania, Tarnowa itp.

Lorento
Gość
Lorento

Oczywiście że są pracownicy. Tu mieszka 19 tyś ludzi prawie do diabła. Tylko firm jest mało i są małe i g…płacą. To ludzie szukają pracy gdzie indziej. Tarnowo Podgórne, Buk itd. …tam jest firma przy firmie, również wielkie międzynarodowe koncerny. Ludzie z całej Polski tam do pracy przyjeżdżają. Można można. A Kaczmarek co w tym zakresie zrobił ? Młodzi ludzie nazywają Szamotuły zabitą wiochą i wieją jak tylko mogą. Facet inwestuje owszem, ale w festyny, rowery, koszmarne rzeźby-maszkary, inscenizacje, teraz miliony wleje w modernizacje rynku … psu na budę potrzebną, itp Znam mieścinę 3tyś ludzi. na wschodzie kraju. W ciągu… Czytaj więcej »